Laluha Milan (1930 - 2013)Ženy v šátcích

Černý pastel, 21,3 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 3716
Poslední dražitel: 202
Dražba ukončena: 07.06.2023, 22:30 h