Jaromír Stretti - Zamponi (1882 - 1959)

Jaromír Stretti - Zamponi 11.6. 1882 (Plasy u Plzně) - 1959 (Praha) - pocházel z významné pražské rodiny grafiků - malíř a především grafik školení: samouk dílo: grafiky s pražskými a italskými motivy, barevná akvatinta, lepty a litografie, oleje, pastely

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Pražský hrad

Pražský hrad

akvatinta, 13,3 x 12 cm, sign. vpravo dole J. Stretti-Zamponi

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 27.10.2016, 16:15 h

Číslo položky: 740

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Pražský dvorek

Pražský dvorek

bar. akvatinta, 1910, 21,7 x 26,3 cm, vlevo dole v desce podpis, vpravo dole sign. J. Stretti-Zamponi.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 21.11.2017, 21:05 h

Číslo položky: 1090

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Trh na Staroměstkém náměstí

Trh na Staroměstkém náměstí

bar. lept s akvatintou, 35,5 x 31,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole sign. v desce + poznámka, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 11 000
Dražba ukončena 03.02.2021, 21:10 h

Číslo položky: 2576

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Sv. Vít - Pohled od Brusnice

Sv. Vít - Pohled od Brusnice

lept, 19,2 x 14 cm, sign. vlevo dole v desce a vpravo dole tužkou

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 03.02.2021, 21:00 h

Číslo položky: 2577

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Hradčany z Petřína

Hradčany z Petřína

lept s akvatintou, 35 x 32,8 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 03.02.2021, 21:05 h

Číslo položky: 2578

Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959) : Vesnice v zimě

Vesnice v zimě

bar. akvatinta, 36 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole v kameni, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 3 100
Dražba ukončena 08.06.2023, 19:03 h

Číslo položky: 3746