Stretti - Zamponi Jaromír (1882 - 1959)Vesnice v zimě

bar. akvatinta, 36 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole v kameni, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 3746
Poslední dražitel: 755
Dražba ukončena: 08.06.2023, 19:03 h