Miroslav Barták (1938)

promovaný námořník, od roku 1969 humorista, kreslíř a ilustrátor na volné noze. V letech 1969 – 2003 má na svědomí 70 samostatných výstav v Evropě, 8 autorských knih, 50 knížek ilustrovaných doma i v zahraničí, 2 kreslené filmy a 52 krátkých grotesek /blackoutů/ pro TV a účast v mnohých sbornících a knihách kresleného humoru v Evropě i za Velkou louží. Od roku 1970 je kmenovým spolupracovníkem švýcarského humoristického časopisu Nebelspalter a pracuje též pro curyšský Das Magazin.

Barták Miroslav (1938) : U lékaře

U lékaře

tuš + akvarel, 35,5 x 25,5 cm (ve výřezu pasparty), sign. napravo v kresbě, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1727