Barták Miroslav (1938)U lékaře

tuš + akvarel, 35,5 x 25,5 cm (ve výřezu pasparty), sign. napravo v kresbě, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 1727
Poslední dražitel: 472
Dražba ukončena: 14.10.2019, 19:25 h