Guderna Ladislav (1921 - 1999)Imaginární portrét

olej, tempera, 1973, 42,8, x 28,7 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis autorem, rámováno. Reprodukováno v katalogu "Toronto - Caracas 1973, pod č. 10,  a v časopise Scarabeus č.11/1985, Vancouver, Canada na straně 17. Katalog přiložen.

Vyvolávací cena 90 000 Kč
Aktuální cena 90 000 Kč

Číslo položky: 1192
Dražba ukončena: 01.05.2018, 19:45 h