Guderna Ladislav (1921 - 1999)Sequence

serigrafie kolorovaná křídami, 32,7 x 25,5 cm,1982,  sign. vpravo dole, popis vlevo dole, autorský tisk, rámováno. Předloha ke grafice je kresba s koláží z roku 1981 reprodukovaná v časopise Scarabeus, Vencouver, Canada, 1982, str. 46

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 1194
Poslední dražitel: 436
Dražba ukončena: 01.05.2018, 19:55 h