Šimotová Adriena (1926 - 2014)Páry v horách

komb. technika, 1964, 25 x 34,5 cm, sign. PD A. Šimotová, rámováno.Dílo pochází z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920-1976)

Vyvolávací cena 45 000 Kč
Aktuální cena 96 000 Kč

Číslo položky: 138
Poslední dražitel: 49
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:23 h