Vysušil Karel (1926 - 2014)Postava

bar. litografie, 1972, 40 x 30 cm, sign. PD K. Vysušil 72, LD 26/100

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 1 400 Kč

Číslo položky: 157
Dražba ukončena: 02.10.2014, 21:55 h