Květ Martin (1981)Katka

olej na lepence, 2017, 100 x 70 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 1439
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena: 12.11.2018, 22:20 h