litografie, 60. léta, 54 x 32 cm, nesign., na rubu potvrzení pravosti Kláry Trnkové, dcery J. Trnky
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč
Číslo položky: 1675
Dražba ukončena: 28.03.2019, 20:15 h