Vysušil Karel (1926 - 2014)Fantom XX.

bar. litografie,  64,3 x 47,5 cm, sign. uprostřed dole, značeno vlevo dole 5/50, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 1681
Poslední dražitel: 256
Dražba ukončena: 28.03.2019, 20:45 h