1. Bibliofilie Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona

8x bar. litografie á 23,5 x 18,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 61/100. Vyšlo jako IX. svazek edice Mythus v nákladu 100 ks, tento má č. 61. Texty J. Suchý a V. Stránský.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 1907
Poslední dražitel: 249
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:10 h