Janeček Ota (1919 - 1996)Sekáč

suchá jehla, 1949, 32 x 49,5 cm, II. stav, vlevo dole 7/11, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 1968
Poslední dražitel: 463
Dražba ukončena: 11.02.2020, 18:35 h