Šimotová Adriena (1926 - 2014)Ručník

litografie, slepotisk - kolorováno, 1970, 35 x 35 cm, značeno vlevo dole 6/45, sign. vpravo dole Adriena Šimotová 70, původní adjustace

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč

Číslo položky: 275
Poslední dražitel: 107
Dražba ukončena: 30.04.2015, 19:23 h