Gross František (1909 - 1985)U domu

bar. litografie, 21 x 21,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 2099
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 26.05.2020, 18:55 h