Trnka Jiří (1912 - 1969)Kresba k filmu Archanděl Gabriel a paní Husa

tuš - pero, 1964, 49 x 18,5 cm, nesign., rámováno. Na zadní straně potvrzení pravosti kresby dcerou J.T. - Klárou Trnkovou

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 283
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:03 h