Trnka Jiří (1912 - 1969)Renesanční herci

kresba tužkou, 60. léta, 21,5 x 18,5 cm, nesign. rámováno. Na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora Klárou Trnkovou.

Vyvolávací cena 18 000 Kč
Aktuální cena 18 000 Kč

Číslo položky: 284
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 30.04.2015, 20:08 h