Švabinský Max (1873 - 1962)Remízek

litografie, 13,5 x 17,5 cm, sign. vpravo dole, vlevo 18/33, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2240
Dražba ukončena: 28.05.2020, 20:30 h