Janeček Ota (1919 - 1996)Kubistické zátiší

1944, kolor. suchá jehla, 17,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole značeno 6/6 (4) + sign. vlevo dole v desce, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 2310
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 05.10.2020, 21:54 h