Šimotová Adriena (1926 - 2014)Objekt

1973, lept se suchou jehlou, 58,2 x 29 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole E.A.

Vyvolávací cena 19 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 2421
Dražba ukončena: 07.10.2020, 20:45 h