Šimotová Adriena (1926 - 2014)Kompozice

1999, bar. lept, 10,8 x 10,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno XXI/XXX

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 2422
Dražba ukončena: 07.10.2020, 20:53 h