1. Bibliofilie Pirandello Luigi - Adolf Born

Amfora, 1987, 4 barevné litografie A. Borna, všechny signovány. 29,7 x 21 cm. Vydala Lyra Pragensis ve 200 výtiscích, tento je č. 109/200

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 24 000 Kč

Číslo položky: 2450
Poslední dražitel: 728
Dražba ukončena: 02.02.2021, 16:30 h