1. Bibliofilie F. Dvořák: Ota Janeček a Vincenc Kramář

bibliofilie, Brno 1984, 3. bar. suché jehly, dvě sign. Ota Janeček, 29,5 x 17, 100 neprodejných exemplářů, tento výtisk má číslo XV. Obal lehce poškozen.

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 2655
Poslední dražitel: 249
Dražba ukončena: 25.05.2021, 18:10 h