Gross František (1909 - 1985)Strojek

1973, bar. litografie, 39,2 x 25,2 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 77/100

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Aktuální cena 2 400 Kč

Číslo položky: 2680
Poslední dražitel: 103
Dražba ukončena: 25.05.2021, 20:15 h