Gross František (1909 - 1985)Strojek II.

bar. litografie, 29,5 x 21 cm, sign. vpravo dole, značeno 2/100, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2681
Poslední dražitel: 146
Dražba ukončena: 25.05.2021, 20:20 h