Istler Josef (1919 - 2000)Postava

kresba barevnými tušemi, 27 x 19 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 2692
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 25.05.2021, 21:15 h