Švabinský Max (1873 - 1962)Bedřich Smetana

1905, litografie, 43,7 x 35,4 cm, sign. vpravo dole. Mánes svým členům na rok 1905

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 2779
Poslední dražitel: 888
Dražba ukončena: 27.05.2021, 18:50 h