Květ Martin (1981)Hamburg

olej na plátně, 2015, 65 x 80 cm, sign. vpravo dole Květ. Na rubu plátna popsáno autorem Hamburg 2015 Květ

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 360
Poslední dražitel: 20
Dražba ukončena: 05.11.2015, 14:30 h