Soubor grafických listů 5x grafika

J. Konůpek, Emporium, 1933, lept, 14,9 x 11 cm, sign., pasparta, sklo
P. Sivko, Model 1986, bar. lito, 14,5 x 21,5 cm, sign, pasparta, sklo
J. Šváb, Faust, 1973, sítotisk, 20,2 x 15 cm, sign., rámováno
V. Kabát, Kola Avon nejlepší, lept, 15 x 13,5 cm, sign. rámováno
B. Reynek, novotisk, Za vsí, 12,5 x 7,5 cm, pasparta

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 2946
Poslední dražitel: 431
Dražba ukončena: 27.10.2021, 18:48 h