Trnka Jiří (1912 - 1969)Květinářka

křídový pastel, 27 x 27, 40-50. léta, nesignováno, rámováno. Na rubu potvrzení pravosti Jana Trnky.

Vyvolávací cena 19 000 Kč
Aktuální cena 34 000 Kč

Číslo položky: 2967
Poslední dražitel: 1023
Dražba ukončena: 27.10.2021, 20:42 h