Trnka Jiří (1912 - 1969)Líčící se herec

bar. skica k obrazu - V divadelní šatně (Národní galerie), olej, pastel, 19 x 22 cm, 40. léta, rámováno. Na rubu potvrzení pravosti Jana Trnky.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 2968
Dražba ukončena: 27.10.2021, 20:38 h