1. Bibliofilie Přítel alkohol

2002, 9 leptů J. Pilečka (nesign.) na formátu 29,9 x 18,8 cm. Vyšlo v nákladu 100 výtisků, tento má č.76. Signováno Pilečkem a Žižkovského v tiráži

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 3005
Poslední dražitel: 692
Dražba ukončena: 01.03.2022, 18:45 h