1x bar. litografie A. Borna, signovaná + 12 reprodukovaných ilustrací. Formát publikace 21 x 12 cm. Vydal Slovart v nákl. 100 tisků vázaných v kůži a signován autory, Tento výtisk je č.009

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 600 Kč

Číslo položky: 3022
Poslední dražitel: 728
Dražba ukončena: 01.03.2022, 20:10 h