Janeček Ota (1919 - 1996)V trávě

olej na plátně, 1983, 33 x 33 cm, sign. vpravo dole, na rubu sign a popsáno autorem + štítek z Díla, rámováno.

Vyvolávací cena 50 000 Kč
Aktuální cena 60 000 Kč

Číslo položky: 3084
Poslední dražitel: 1106
Dražba ukončena: 02.03.2022, 20:35 h