Trnka Jiří (1912 - 1969)Vrabčák

komb. technika, 1967, 13 x 8,5 cm, signováno a datováno dole uprostřed, rámováno.
Mimo kresbu zlom papírů. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3150
Poslední dražitel: 1091
Dražba ukončena: 03.03.2022, 21:00 h