Trnka Jiří (1912 - 1969)Zajíci

60. léta, pero, tuš, 20,5 x 23, nesign., rámováno. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 500 Kč

Číslo položky: 3155
Poslední dražitel: 580
Dražba ukončena: 03.03.2022, 21:25 h