Trnka Jiří (1912 - 1969)Grimmovy pohádky

Varianta ilustrace k pohádce Smrt Kmotřička, pastel, 2.pol. 50. let, 29 x 18 cm, nesign., rámováno. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 30 000 Kč

Číslo položky: 3156
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 03.03.2022, 21:30 h