Zrzavý Jan (1890 - 1977)Benátky

bar. lept, 9,5 x 14,7 cm, sign. vpravo dole, sign. vpravo dole tužkou a v kameni JZ. Rámováno.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3170
Poslední dražitel: 1096
Dražba ukončena: 03.03.2022, 22:40 h