3. Loutky a drobná plastika Frangemt pouťové střelnice s kolotočem

Počátek 20. století, 4 páry okřídlených čertů na koních (karton, plech), výška 16,5 cm, 1 čert na labuti (karton, plech), výška 11 cm + 1 labuť, 35 ručně malovaných plechových štítků. V původním stavu, nerestaurováno.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3209
Dražba ukončena: 30.05.2022, 20:10 h