Trnka Jiří (1912 - 1969)Autoportrét

suchá jehla, 1944, 19,5 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 13/30, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 3314
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 31.05.2022, 22:35 h