Soubor grafických listů 2x grafika

Fr. Emler, U Karlova mostu, bar. litografie, 13,5 x 15,5 cm, signováno, rámováno.
J. Konůpek, Bájný lov, bar. litografie, 17,5 x 11 cm, signováno, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 3369
Poslední dražitel: 1199
Dražba ukončena: 09.11.2022, 18:15 h