Janeček Ota (1919 - 1996)Trávy

bar. suchá jehla, 50. léta, 19,5 x 14,2 cm, 21/50, signováno a rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 3384
Poslední dražitel: 970
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:30 h