Švabinský Max (1873 - 1962)Růže

litografie, 18,5 x 13,2 cm, signováno, zahnědlý papír, rámováno.

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 3411
Poslední dražitel: 736
Dražba ukončena: 09.11.2022, 21:48 h