Švabinský Max (1873 - 1962)Ranní lov

lept, 36 x 29,7 cm, signováno vpravo dole, rámováno. List restaurován

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 3412
Poslední dražitel: 792
Dražba ukončena: 09.11.2022, 21:50 h