Trnka Jiří (1912 - 1969)Ptáci Koháci

kresba tužkou, 60.léta, 20 x 15,5 cm, signováno písmenem T dole uprostřed, rámováno. Na rub potvrzení syna J. Trnky

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 3434
Poslední dražitel: 1046
Dražba ukončena: 10.11.2022, 18:45 h