Trnka Jiří (1912 - 1969)Renesanční postavy

komb. technika, 1961, 31,8 x 23,2 cm, sign. vpravo dole Trnka 61 Bergamo, rámováno

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 430
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 05.11.2015, 20:20 h