Trnka Jiří (1912 - 1969)Zrcadlo

kuličková pera, 60. léta, 27 x 18 cm, nesignováno, na rubu potvrzení pravosti od arch. J. Trnky, syna Jiřího Trnky. Rámováno.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 431
Poslední dražitel: 79
Dražba ukončena: 05.11.2015, 20:25 h