Soubor grafických listů 5x Praha

1x V. Kubašta, bar. litografie, 24 x 24 cm, signováno. 4x neznámý autor, drobné formáty, různé techniky, vše signováno.

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 3521
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena: 27.02.2023, 20:30 h