Trnka Jiří (1912 - 1969)Lev a liška

kresba tužkou, skica k LaFontainovým bajkám, 1960, 27,5 x 17,5 cm, nesignováno, rámováno. Pochází z autorovi pozůstalosti. Na rubu potvrzení pravosti syna J. Trnky.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3527
Poslední dražitel: 832
Dražba ukončena: 27.02.2023, 21:03 h